PETKIT YumShare Dual-hopper 2 Automatic Feeder with Camera | Capacity 5 L | Material ABS, 304 stainless steel | White
- TootjadPETKIT
- Mudel: P591 2
- Saadavus: 5
-
184€
PETKIT YumShare Dual-hopper 2 Automatic Feeder with Camera | Capacity 5 L | Material ABS, 304 stainless steel | White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Scheduled Meals Per Day: 1-10 meals Portions Per Meal: 1-10 portions in each hopper Scope of Application: Cats and small-breed dogs App Connection: 2.4 & 5GHz Wi-Fi |
| Gross depth (mm) | 310 mm |
| Gross height (mm) | 460 mm |
| Gross weight | 3.25 kg |
| Gross width (mm) | 355 mm |
| Kaaluandur | No |
| Maht | 5 L |
| Materjal | ABS, 304 stainless steel |
| Muud funktsioonid | Meet the upgraded automatic pet feeder with an AI camera. It recognizes every cat in multi-pet homes and offers 24/7 monitoring with precise meal tracking. Enjoy every playful glance, curious sniff, and quiet mealtime moment, feeling closer to your cats e |
| Net weight | 2.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 17 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 715 g |
| Plastic (No PET) | 35 g |
| Producer | PETKIT |
| Producer product name | YumShare Dual-hopper 2 Automatic Feeder with Camera |
| Tare weight (kg) | 0.75 kg |
| Toote tüüp | Automatic Feeder |
| Toote värv | White |
| Volume (m3) | 0.050623 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |









